قطعات یدکی پورش،وارد کننده قطعات یدکی خودرو، سفارش قطعه یدکی خودرو

برنامه‌های پورشه برای افزایش سود

PORSCHE

دوشنبه,نوامبر26, 2018 آسان یدک

پورشه برنامه‌های مفصلی برای افزایش سود عملیاتی خود تا سقف 6 میلیارد یورو و در طی 8 سال آینده دارد. این خودروساز آلمانی می‌خواهد سود خود را با افزایش سرمایه‌گذاری روی توسعه و تولید خودروهای الکتریکی انجام دهد.

 

 

برنامه‌ی این خودروساز محبوب افزایش درآمدها به حدود 750 میلیون یورو در هر سال است. این برنامه از امسال آغاز شده و تا سال 2025 ادامه می‌یابد. ظاهراً برنامه‌ی جدید پورشه برای افزایش سوددهی با کاراتر کردن عملیات ساخت، کاهش هزینه‌ها و افزایش درآمدها از دیگر بخش‌ها همچون پیشنهاد‌های دیجیتالی میسر خواهد شد.

 

 

ظاهراً افزایش سوددهی شرکت نقشی اساسی در حفظ هدف 15 درصدی فروش این برند دارد. با سرمایه‌گذاری سنگین گروه خودروسازی فولکس‌واگن روی محصولات الکتریکی و تکنولوژی‌های خودران، رشد درآمدها و فروش‌ها یک عنصر کلیدی است.

 

 

خودروهای الکتریکی در مقایسه با خودروهای عادی سود کمتری برای خودروسازان دارند. برای مثال تولید پورشه تایکان جدید برای شرکت 6 تا 10 هزار یورو هزینه‌ی بیشتری در بردارد. این هزینه‌ی بیشتر از مشتری‌ها دریافت نخواهد شد چراکه پورشه به دنبال صرفه‌جویی در سایر بخش‌ها بوده تا همچنان سوددهی خود را حفظ کند.

 

 

پورشه که در حال سرمایه‌گذاری بیش از 6 میلیارد یورویی روی خودروهای الکتریکی تا سال 2022 است انتظار دارد پس از سال 2025 شاهد افزایش سود حدود 2 میلیارد یورویی خود در هر سال باشد. به عنوان سودده ترین برند گروه فولکس‌واگن، پورشه در سال گذشته 4.1 میلیارد یورو سود عملیاتی و 23.5 میلیارد یورو درآمد داشته است.بازگشت به لیست مطالب آموزشی

تصویری جهت نمایش وجود ندارد!

مطالب مرتبط

سفارش لوازم یدکی خودرو، سفارش لوازم یدکی هیوندای، سفارش لوازم یدکی کیا

بررسی پورشه ماکان GTS مدل 2017-آسان یدک لوازم یدکی پورشه

ادامه مطلب ...
سفارش لوازم یدکی خودرو، سفارش لوازم یدکی هیوندای، سفارش لوازم یدکی کیا

رکوردشکنی پورشه 911 GT2 RS MR در نوربرگ رینگ

ادامه مطلب ...