قطعات یدکی پورش،وارد کننده قطعات یدکی خودرو، سفارش قطعه یدکی خودرو

فروش سریع‌ترین و ناکام‌ترین خودروی جهان!!!

Bloodhound SSC

شنبه,دسامبر29, 2018 آسان یدک

Bloodhound SSC که قرار بود سریع‌ترین خودروی تاریخی باشد به‌صورت رسمی به فروش می‌رسد و البته می‌توان آن را با قیمت 250 هزار پوند (316 هزار دلار) خریداری کرد.

 

 

تیمی که قرار بود به این هدف جاه‌طلبانه برسد و مرز سرعت 1228 کیلومتر در ساعت را درنوردد اخیراً و پس از عدم توفیق در دست‌یابی به سرمایه‌ی بیشتر پروژه‌ی خود را لغو کردند. دست‌اندرکاران شرکت هم‌اکنون اعلام کرده‌اند به منظور صاف کردن بدهی طلبکاران تمامی امکانات خود را به فروش می‌رسانند.

 

 

اگرچه خرید این خودرو به قیمت یک مک لارن کاملاً مناسب به نظر می‌رسد اما اندی گرین که راننده مسابقات می‌باشد گفته برای رسیدن به حداکثر سرعت این خودرو باید چندین میلیون پوند پول خرج کرد.

 

 

آینده‌ی پروژه‌ی Bloodhound SSC هم‌اکنون در دسترس کسی است که این خودرو را بخرد. اگر یک تاجر پولدار بخواهد این خودرو را به عنوان نمایش بخرد پروژه خواهد مرد اما احتمال دارد که کسی سرمایه‌ی زیادی را به این پروژه تزریق کرده و دوباره پروژه‌ی دست‌یابی به رکورد سرعت زمین را احیا کند.

 

 

Bloodhound SSC قرار بود به دریاچه خشک شده‌ی هاکسین پان در آفریقای جنوبی برود و به سرعت بیشتر از 1609 کیلومتر در ساعت برسد که بسیار بیشتر از رکورد فعلی است. پیشرانه جت EJ200 این خودرو از تایفون یورو فایتر گرفته شده و با چند راکت همراه می‌شود. البته این خودرو تنها تا سرعت 320 کیلومتر در ساعت تست شده است.

    

    

   

 

پروژه‌ی مورد بحث اولین بار در سال 2008 اعلام شده بود.


بازگشت به لیست مطالب آموزشی

تصویری جهت نمایش وجود ندارد!