قطعات یدکی پورش،وارد کننده قطعات یدکی خودرو، سفارش قطعه یدکی خودرو

آشنایی با یک موستانگ 1969 فوق‌العاده خاص

ford mustang manticore

دوشنبه,آوریل29, 2019 آسان یدک

آقایان و خانم‌ها! اجازه دهید پروژه‌ی مانتی کور را خدمت شما عزیزان معرفی کنیم. این پروژه یک فورد موستانگ 1969 سفارشی است که در دل خود یک پیشرانه‌ی 8 سیلندر کایوت را مخفی کرده و کابین آن نیز از فیلم‌های علمی تخیلی گرفته شده است.

 

 

این خودرو به هسان ال کوری مدیرعامل کمپانی Cypress Semiconductor که به توسعه‌ی نرم‌افزار و کنترل‌های حساس به لمس مشغول است تعلق دارد.

 

 

این خودرو یک فرایند بازسازی کامل را پشت سر گذاشته که شامل برخی موارد همچون نصب پیشرانه‌ی 8 سیلندر 5 لیتری مدرن به همراه سوپرشارژر، سیستم تعلیق و ترمزهای جدید و گیربکس 6 سرعته دستی می‌باشد. قدرت پیشرانه کاملاً ترسناک بوده و برابر با 785 اسب بخار می‌باشد.

 

 

مانتی کور ظاهر کلاسیک خود را به کابینی کاملاً سفارشی ترکیب کرده است. در این بخش هیچ‌گونه شباهتی با دیگر خودروهای مدرن کنونی وجود ندارد.


کابین این خودرو پیشرفته‌تر از آن چیزی است که فعلاً در بازار مشاهده می‌شود. پانل‌های کابین با تکنولوژی پرینت سه‌بعدی تولید شده‌اند و پشت آمپرها نیز جای خود را به یک صفحه دیجیتال بزرگ داده‌اند. همه‌چیز از جمله شیشه‌های برقی با کنترل‌های حساس به لمس کنترل می‌شوند.

 

       


خودرو را نیز می‌توان با تأیید هویت اثرانگشت روش کرد و خبری از سوئیچ‌های سنتی نیست. سیستم اطلاعات سرگرمی این خودرو نیز برای ارتباط مستقیم با گوشی هوشمند طراحی شده است. سیستم صوتی سطح بالا، ناوبری و به‌روزرسانی از راه دور از جمله ویژگی‌های کابین این موستانگ سفارشی می‌باشند.

 

باید اذعان کرد تکنولوژی‌های بکار رفته در این موستانگ 1969 همه را تحت تأثیر قرار می‌دهد. در نظر داشته باشید که این خودرو خیلی هم بد به نظر نمی‌رسد ولی خب شاید بهتر بود کار بیشتری روی عقب خودرو انجام می‌شد.

   


بازگشت به لیست مطالب آموزشی

تصویری جهت نمایش وجود ندارد!