قطعات یدکی پورش،وارد کننده قطعات یدکی خودرو، سفارش قطعه یدکی خودرو

محصولات مستقل ب‌ام‌و M به جنگ مرسدس-ای‌ام‌جی می‌روند!

BMW

چهارشنبه,ژوئن19, 2019 آسان یدک

به جرات می‌توان گفت چند روز اخیر برای طرفداران ب‌ام‌و خیلی هیجان‌انگیز نبوده زیرا باواریایی ها دوباره تأکید کرده‌اند پیشرانه‌ی 12 سیلندر به پایان راه خود رسیده و از طرف دیگر هم گفته شده خبری از سوپرکار پرچم‌دار این برند نخواهد بود. البته این بار می‌خواهیم خبر خوبی را خدمت شما تقدیم کنیم چراکه مدیر بخش M مارکوس فلش برخی جزئیات مهم از گسترش سبد محصولات شرکت را منتشر کرده است.

 

 

بخش پرفورمنس ب‌ام‌و در حال حاضر به دنبال تحلیل و آنالیز جنبه‌های گوناگون تولید یک خودروی مستقل است. این خودرو نه دارای نسل پیشین بوده و نه نسخه‌ی اسپورت تری از محصولات کنونی ب‌ام‌و می‌باشد. بهتر اینکه بخش M قبلاً ایده‌هایی دراین‌باره داشته و این برنامه تنها چیزی بیشتر از تولید یک خودرو است زیرا ممکن است در آینده دیگر محصولات جدیدی هم تولید شوند.

 

 

بنا به گزارش Car Sales، مارکوس فلش اذعان کرده مطالعات درباره‌ی تولید محصولات مستقل M در دست انجام بوده است. او فعلاً به جزئیات بیشتری اشاره نداشته چراکه این پروژه هنوز در مراحل اولیه قرار داشته اما یکی از منابع نزدیک به این شرکت گفته چندین نوع بدنه برای تولید چنین خودرویی تست شده است. همچنین مهندسان ب‌ام‌و M در تلاش برای فهمیدن این موضوع هستند که آیا استفاده از پیشرانه‌های درون‌سوز بهتر است یا پیشرانه‌های تمام الکتریکی.

 

 

جدای از نوع خودرو، محصول مستقل M دارای کاراکتر خاص این برند خواهد بود و ترکیبی از دقت، چابکی و اشرافیت را به نمایش خواهد گذاشت. فلش خاطرنشان ساخته است: “ما کپی نخواهیم کرد و روش خود را در پیش خواهیم گرفت.” البته باید گفت این خودروهای M از نظر قیمت‌گذاری ضرورتاً در جایگاهی بالاتر از M8 قرار نخواهند گرفت.

 

 

تولید محصولات مستقل به ب‌ام‌و M اجازه خواهد داد تا رقابت بهتری با مرسدس-ای ام جی داشته باشد. از آنجایی که ب‌ام‌و هایپرکاری در جایگاه بالاتر از M8 نخواهد ساخت بنابراین ای ام جی وان برگرفته از فرمول 1 رقیبی از جانب باواریا را در آینه‌بغل نخواهد دید.بازگشت به لیست مطالب آموزشی

تصویری جهت نمایش وجود ندارد!